logo Nasz Lekarz
Panel Pacjenta: Załóż konto za darmo!
  lub     Zaloguj się z Facebooka
Strona główna separator O usłudze

O usłudze

Zgodnie z definicją Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) zdrowie jest czymś więcej niż tylko brakiem choroby, jest dobrostanem fizycznym, psychicznym i społecznym, jest stanem komfortu, harmonii umysłu i ciała, a sprawą podstawową jest ten stan utrzymać. Umożliwia to wyłącznie szeroko pojęta profilaktyka i diagnostyka. Misją nowoczesnej platformy naszlekarz.net jest rzetelne udzielanie informacji w zakresie obu tych dziedzin. Aby umożliwić każdemu użytkownikowi dostęp do tych informacji, stworzyliśmy dostępny 24 godziny na dobę poradnik. Staramy się, aby podane w nim informacje sformułowane były  w sposób zrozumiały i przystępny dla każdego.
Serwis internetowy naszlekarz.net powstał dla osób zainteresowanych ochroną swojego zdrowia, kontrolowaniem jego aktualnego stanu oraz zapobieganiem potencjalnym zagrożeniom.

Na naszej platformie internetowej Użytkownik znajdzie wszystko, co chciałby i co powinien wiedzieć, by móc skutecznie dbać o swoje zdrowie.Diagnostyka

Dzięki platformie naszlekarz.net pacjenci mają dostęp do wielu filmów instruktażowych. Prezentują one różne metody badań, które każdy Użytkownik będzie mógł wykonać samodzielnie w domu, aby wstępnie zdiagnozować swoje schorzenia.

Nasz serwis umożliwia Państwu nie tylko diagnozę – daje także opis choroby oraz sugestie dotyczące sposobów leczenia. Dzięki szczegółowemu wywiadowi lekarskiemu, podczas opiszą Państwo swoje dolegliwości i objawy, platforma wygeneruje dla Państwa listę zalecanych badań.

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa naszlekarz.net udostępnia także listę lekarzy pierwszego kontaktu z najbliższej okolicy.Profilaktyka

Zgodnie z definicją Światowej Organzacji Zdrowia profilaktyka zdrowotna jest działaniem mającym na celu zapobieganie chorobom, poprzez ich wczesne wykrycie i leczenie.
Platforma naszlekarz.net udostępnia swoim Użytkownikom dostęp do aplikacji umożliwiającej identyfikację potencjalnych problemów oraz przekazanie informacji o skutecznym ich zapobieganiu.

W naszym serwisie znajdą Państwo szereg porad, które pozwolą zapobiegać występowaniu chorób. Są to opisy suplementów diety, zdrowego trybu życia, kondycji fizycznej, szczepień itd.


Pacjenci korzystający z naszej platformy powinni pamiętać, że inforacje zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas artykułyby były rzetelne i dokładne, nie mogą one jednak zastąpić fachowej porady lekarskiej.